Privaatsuspoliitika

PRIVAATSUSPOLIITIKA

Selles privaatsuspoliitikas sätestatakse kuidas ja miks UAB „Game Room“ (edaspidi: „Meie“ või „Müüja“) teie kohta käivat teavet, mis on kogutud UAB Game Roomile kuuluvas Veebipoes www.gameroom.ee (edaspidi - Veebipood) töötleb.

 

MIKS ME KASUTAJA KOHTA INFOT KOGUME

Veebipoest ostmisel palume kliendil vastavalt vajadusele esitada oma nimi, e-posti aadress, aadress ning telefoninumber. Nende andmete esitamisega annab klient meile loa töödelda oma isikuandmeid kaupade ostu-müügilepingus ette nähtud eesmärkidel, nagu näiteks tellimuse töötlemiseks ja tarnimiseks.

 

Uudiskirjaga liitudes saadame kliendi poolt määratud e-posti aadressile oma uudised ja teisi pakkumisi. Nende teadete saamisest on võimalik alati loobuda, klõpsates saadud meilisõnumi lõpus lingil „Tühista tellimus“.

Säilitame mõistlike jõupingutuste abil teie esitatud andmeid turvalisena 3 (kolm) aastat alates nende esitamise kuupäevast. Selle tähtaja möödumisel hävitame teie esitatud andmed.

 

KÜPSISED

Küpsised on lühikesed tekstifailid, mis paigutatakse kasutaja brauserisse ostukorvi sisu salvestamiseks. Pöörame tähelepanu, et meie salvestatud küpsised ei edasta meile mingil viisil andmeid teie seadmesse salvestatud privaatse teabe kohta.

Ostuprotsessiks vajalikud küpsised lisatakse 2 (kaheks) nädalaks. Kuigi soovitame tungivalt lubada meil küpsiseid oma lõppseadmesse paigutada, saate neist alati oma brauseri seadetes loobuda (hoiatus - küpsiste keelamine veebisaidil muudab ostu sooritamise võimatuks).

 

KOLMANDATE ISIKUTE TEENUSED

Kaupade müügiga seotud ülesannete nõuetekohaseks täitmiseks ja teiega sotsiaalseks suhtlemiseks kasutame kolmandate osapoolte teenuseid (tarneettevõtted, makseettevõtted ja sotsiaalvõrgustikud). Teavet antakse kolmandatele isikutele ainult selles ulatuses, mis on vajalik nende teenuste osutamiseks.

Juhul, kui lahkute meie veeblehelt või teid suunatakse kolmandate osapoolte veebilehtedele, ei kehti teile enam meie privaatsuspoliitika.

 

TEABE AVALIKUSTAMINE

Teeme kõik endast oleneva, et teie esitatud teave oleks konfidentsiaalne, kuid juhul, kui seda nõuab seadus või kui rikute veebipoes kasutamise ja ostmise tingimusi, jätame endale õiguse teie teave avaldada.

 

MUUDATUSED

Jätame endale õiguse privaatsuspoliitikat igal ajal muuta. Kõik muudatused jõustuvad veebipoes nende avaldamise kuupäevast.

 

KONTAKT 

Teie kohta kogutud andmete kohta lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust alloleval e-posti aadressil. Pakume teile seda teavet kord aastas tasuta.

Kui soovite oma teavet muuta või kustutada, võtke meiega ühendust alloleval e-posti aadressil.

 

UAB „Game Room“

Garso g. 3-1, Kaunas, 47454, Leedu.

Registrikood 304426107

E-post [email protected]

ADA.lt registrikood ja kuupäev: P8081, 2017-10-30

Deklaratsioon